top of page
Lotus-weiss.png

reklam ürünleri

Lotus-weiss.png

your unique beauty

Bugün sektörünüzde profesyonel olarak faaliyet gösteren bir şirket, bazı önemli bileşenler olmadan yapamaz...

 

  1. Şirkete uyarlanmış modern bir web sitesi

  2. Aktif ve dışa dönük sosyal medya siteleri

  3. Dikkat çekici broşürler

  4. Göz alıcı kartvizit düzenleri

  5. Değerli, çevre dostu kağıt poşetler

  6. Fark yaratan posterler

  7. ... bizim favori numaramız!

 

Tüm bu bileşenler, şirketinizin CI'sini dikkat altına alarak bizim tarafımızdan tasarlanmıştır. Normların ve mainstream‘in dışına çıkmayı tercih ediyoruz. Farklılık farklıdır.

WEBSITESİ

Aktüel, çalışma sektörünüze uyan ve odaklanan, rekabetçi bir web sitesinin ihtiyaç duyduğu tüm ilgili bileşenlere sahip ve modern bir web sitesi şart olarak görülmektedir. Tarafımızdan üretilen web siteleri, teknik olarak duyarlı bir *responsıve* tasarım, yani izleyicinin ekran boyutuna göre herhangi bir kırpma olmaksızın otomatik bir ayarlama içerir. Ek olarak, yeni web sitenizin, uyumluluğu nedeniyle tüm IOS ve tüm ANDROID cihazları için uygun olan bir mobil versiyonuna da sahip olacaksınız. Profesyonel bir SEO (arama motoru optimizasyonu) dahil, İnternet’te bulunmanızı ve optimum bir Google sıralamasına sahip olmanızı sağlar.

SOSYAL MEDYA WEB SİTELERİ

FACEBOOK, INSTAGRAM veya YOUTUBE'da mükemmel sosyal medya görünümleri olmadan bugün artık daha fazla sosyal bağlantı kurmayacak durumdayız. Ancak BUNLAR sizin tam potansiyel müşterilerinizdir! Sosyal Medya Marketing/ Pazarlaması temel yetkinliklerimizden biri dir, ve böylece şirketinizdeki farkındalık ve satışlarda önemli bir yükselmeye sebep sağlayacak noktadır! Web sitenizde de mevcut olduğu gibi, After Sales/ satış sonrası, hizmetimiz bizim için daima ön plandadır ve bu nedenle sizin devamlı müşteri ve satış oluşturmanız için, ilgili tüm güncellemeler ve güncel Sosyal Medya postlarda tarafımızdan destek alır.

BROŞÜR

DİJİTAL REKLAMCILIĞA ek olarak, basılı medyaya da ayrıca güveniyoruz. Bilgilendirici metin ve görsel içeriğe sahip çekici broşürler, günümüzde hala önemli eşantiyonlar olarak kabul edilmektedir. Kişisel bir diyalogda, potansiyel müşteri burada iletmiş olduğunuz bilgileri daha sonra tekrar yenileyebilir. Broşür aynı zamanda şirketiniz için genişletilmiş bir kartvizittir, çünkü telefon numarası, e-posta, web sitesi adresi gibi tüm önemli iletişim bilgileri ve tabii ki tüm sosyal medya sayfalarınız burada listelenmiştir.

KARTVİZİTLER

Bir kartvizitin alıcısı ilk başta bununla ilgilenmiş veya meraklı görünüyorsa, sizden sadece bir parça karton almadığından emin olabilirsiniz. Hayır, sizden şirketinizin CI veya kişiliğine göre tasarlanmış, alışılmadık ve kendisine göre manevi kıymetli bir kartvizit almış oluyor. Bu nedenle, yüksek kaliteli kartvizitinizin *hızlı bir şekilde atılabilecek bir ürün* olmadığı garanti edilir ve kesinlikle alıcının kartvizit koleksiyonundan fark yaratan veya onurlu bir yer kazanacaktır. Biz kesin buna da meshulüz!

POSTER

Bugüne kadar bile, iyi oluşturulduysa göz alıcı ve dikkat çekici: Bir poster. Burada kalıcı bir temel mesajı olan, tamamen sıra dışı bir tasarımıyla ve tabii ki, şirketinizin CI'sini yer alan bir tasarım sunuyoruz. Farklı bir tasarım nedeniyle, üzerindeki ayrıntıların hızlı okunabilirliği için yüksek kaliteli parlak kağıdı üzerinde bir DIN A2 formatı (594 mm x 420 mm) öneririz.

KAĞIT POŞET

Eğer alışveriş ürünleri taşınacaksa, lütfen çevreye de zarar vermeyin. Burada da çevreye karşı kişisel düşüncenizle bir açıklama yapın. Ayrıca şık tasarımlı kağıt torbalar da diğerlerine göre çok daha şıktır. En azından bunların müşterilerinizin evlerinde derhal atılmamasının önemli bir nedenidir. Bu şekilde, kendi şirketinize uzun ömürlü ücretsiz bir reklam ortamı yaratırsınız!

bottom of page