top of page
Lotus-weiss.png

bireysel

Lotus-weiss.png

Looking like a star

Yüksek kaliteli ürünlerimizi sadece seçilen kuaför salonların bulabilirsiniz!

  • 6 aya kadar düz saç

  • Düz ve parlak saçlar

  • Daha yumuşak, daha canlı ve yenilenmiş saçlar

  • Daha hızlı saç uzaması

  • Üniseks bir üründür

KERATIN-HAIR-SHAMPOO-KD_NEW.png
KERATİN ŞAMPUAN

Hair Cold Warrior Keratin Şampuanı, özel olarak hazırlanmış formülü sayesinde daha önce kimyasal madde içeren ürünlerle işlem görmüş saçları onarmaya yardımcı olur. Saçınızdan ürün ve çevresel kalıntıların uzaklaştırılmasına yardımcı olur. İçerdiği vitamin ve proteinler saçınızı besler, nemlendirir ve yeniden şekillendirir. Böylece saçınızın daha dolgun, parlak ve yumuşak olmasına yardımcı olur. UV ışınlarına ve dış etkenlere karşı korur.

KERATIN-HAIR-MASK-KD_NEW.png
KERATİN SAÇ MASKESİ

İçerdiği keratin ve proteinler olan, özel formül, saçınızı kökten uca besleyerek daha güçlü, daha dayanıklı ve daha esnek hale getirir. Saçı nemlendirir ve çeşitli dış etkenlerden kaynaklanan yıpranmış saçlarınıza bakım yapar. İlk uygulamadan itibaren kimyasal işlemlerle zarar görmüş, yıpranmış ve şuursuz saçlarınızın onarılmasına ve yenilenmesine yardımcı olur. Saçınızın daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. Dış etkenlere ve zararlı UV ışınlarına karşı da korur.

KERATIN-HAIR-MILK-KD_NEW.png
KERATİN SAÇ SÜTÜ

Çeşitli kimyasal işlemlerden kaynaklanan çeşitli dış etkenler / tedaviler sonucunda yıpranmış, kuru ve cansız saçlarınızın onarılmasına yardımcı olur. Saça belli bir miktar nem verir ve böylece taranmasını kolaylaştırır. Saç dökülmesini önler ve saç kırılmasını azaltır. Saçınızı statik yüklenmeye ve elektriklenmeye karşı önleyici olarak destekler. Düzenli kullanımla kırık uçlu saç uçlarını onarmaya yardımcı olur. Nemli ve kuru saça uygulanabilir. Kullanımdan sonra saçta kalır.

SAÇ BAKIM SERUMU

Saçları beslemede oldukça etkili olan Hair Cold Warrior / Hair Care Serum, yıpranmış ve gevşek saçların onarılmasına yardımcı olur. Keratin özellikleri, zengin vitaminler, antioksidanlar ve bitkisel yağlar sayesinde saçı besler ve güçlendirir, böylece daha hacimli hale getirir. Doğal yağlarla geliştirilmiş özel formülü sayesinde kuru ve ince saçlarda statik elektriklenmeyi önler. Ayrıca saçın kolay taranmasına yardımcı olur. Saç düzleştirici, saç kurutma makinesi kullanımından kaynaklanan saç hasarı ve rüzgar veya UV ışınları gibi doğal çevresel faktörlerin etkileri büyük ölçüde azaltılır.

KERATIN-HAIR-GUARD-KD_NEW.png
SAÇ KORUYUCU

Güneşin zararlı ultraviyole ışınları, havuz hijyeninde kullanılan kimyasallar, deniz suyunun tuzu, saçların düzleştirici bir maşa ile sürekli düzleştirilmesi, fönleme, saçların sık sık renklenmesi saçlarınıza zarar verir. Yıpranmış saçlar da daha fazla bakım ve onarım gerektirir. Hair Cold Warrior Saç Koruması saça ağırlık vermeden nem ve yoğun bakım ve onarım sağlar. Saç kırılmalarını ve saç uçlarının bölünmesini en aza indirmeye yardımcı olur. Bu ürünün kullanımı ile saçınıza ipeksi, parlak ve ışıltılı sağlıklı bir görünüm için yoğun nem verirsiniz.

bottom of page