top of page
Lotus-weiss.png

hakkımızda

Lotus-weiss.png

Cem ÖZDEL - CV

Cem ÖZDEL 12 Mayıs 1956'da İstanbul'da doğdu ve 1963'te ailesi ile birlikte Almanya'ya göç eden ilk çocuklardan biri oldu. İnşaat yönetimi odaklı inşaat mühendisliği mezuniyetinden hemen sonra, serbest mesleğe adımını attı.  Sahnelerde, radyo ve televizyon da Moderatör ve sunucu olarak, Moderatör alanında serbest çalışması 1989 yılında bir pazarlama ajansının kurulmasına vesile oluyor. JİMMY OEZDEL MANAGEMENT ajansı kısa sürede organizasyon pazarlama alanında TUI, MEDIA MARKT, SATURN, JAGUAR, BMW, PORSCHE, AUDI, ECE, COCA COLA gibi büyük müşterileri de ikna edip şirket portfolyosuna dahil oluyor.

 

2000 yılından itibaren pazarlama alanındaki faaliyetleri ile satış artırma ve koçluk konularındaki yönetici vasıfları sayesinde verdiği hizmet yelpazesi  yurtiçinde ve uluslararası genişliyor. Ayrıca pazarlama konseptlerin oluşturulması ve gerçekleştirilmesiyle ilgili farklı branşlardan proje talepleri gelmektedir. Ekim 2012 yılında Akdeniz bölgesinde yaşama ve çalışma isteğine artık karşı gelinemiyor. Böylece Cem ÖZDEL, eşi Kerstin ÖZDEL ile birlikte yaşam merkezini Alanya/ Türkiye'ye taşıyor. Kendi ajans için BAŞLAMA sinyalleri ve yeniden faaliyetlenmenin zamanı tekrar gelmiştir...

 

Vizyon sahibi Cem ÖZDEL, 1 Mayıs 2013 tarihinden itibaren *VISIONS OF LIFE | marketing + pr* ajansıyla yenilikçi pazarlama konseptleri Alanya/ Antalya bölgesinde potansiyel müşterilerine hizmet veriyor.

 

Dönüşüm 1 Ekim 2014'te başlamıştır:

VISIONS OF LIFE marketing & PR’den VISIONS OF LIFE | Group meydana gelmiştir. Gayrimenkul pazarlama / yönetimi, Türkiye'deki iş başlangıçları, otel pazarlama ve danışmanlık, SEO ve sosyal medya pazarlaması ile web pazarlama, iş sanatı, B2B pazarlama promosyonu ve tatil portalı HOLIDAY-OKAY.com, şirket bölümlerinin temel yetkinlikleri bugüne kadar arasında bulunmaktaktadır. Böylece, şirketin tüm alanlarının birbirine bağlı olduğu ve müşterilere tek bir kaynaktan daha geniş ve daha çeşitli hizmetler sunulduğu daha geniş bir şekilde kurulduğu anlamına gelir. Potansiyel şirketlerin hem iletişim konusunda hem de organizasyonun işleyiş konusundaki temel yaklaşımı, müşterilerinizden istenilen geri bildirimi almak için, yeni medya ve pazarlama stratejileriyle ilgili modern ve açık görüşlü olması gerekir.

Cem ÖZDEL farklı branşlardaki şirketlere bilgi birikimini ve konulardaki uzmanlığını ajans hizmetleri bünyesinde hizmet modülü ya da geçici yönetici olarak sunmaktadır.

 

Bu arada müşteriyle doğrudan iletişimi Almanca, Türkçe, İngilizce, Fransızca ve İspanyolca dillerinde mümkün olduğunu belirtmekte fayda olduğu vardır.

Cem ÖZDEL | your unique beauty

CEO / Marketingmanager

Lotus-weiss.png

Bülent ERKOL - CV

24 Ocak 1976 Ankara doğumlu Bülent ERKOL, okul kariyerini tamamladıktan sonra kuaförlük okulundaki eğitimini tamamladı. Meslek hayatına 1985 yılında Ankara'da kendi kuaför salonunu açarak başladı. 2002'de Almanya'ya göç etti ve Frankfurt am Main'da bir kuaför salonu açtı. Bu süre zarfında Wella, L'Oréal, Schwarzkopf, Redken, Goldwell, Kérastase, Paul Mitchell ve diğer şirketler tarafından çeşitli eğitim kurslarına ve seminerlere başarıyla katıldı. 2017'den beri bir nevi eşsiz *Saç Sanatcısı* olarak Alanya'da yaşıyor ve çalışıyor. Burada kendisi ve Almanya'dan usta kuaför statüsü ve diploması olan eşi Aysel ERKOL, Kestel ilçesinde, sahibi tarafından işletilen BÜLENT ERKOL KUAFÖR SALONU sahibidir. İşini devamlı hayatı‘nın amacı olarak görüyor. Müşterileri için aniden ve kendiliginden şarkı söyleyen bir saç sanatçısı olarak, işinin eğlencesini vurguluyor ve bu nedenle içeri çevreler tarafından *şarkı söyleyen kuaför * olarak kabul ediliyor...

 

Kuaförlük dünyasından her zaman yeni ve yenilikçi fikirlere açık olan Bülent ERKOL, tekrar ve tekrar yeni sahnelerde - burada da!

Bülent ERKOL | your unique beauty

İşbirliği ortağı / Kuaför

bottom of page