top of page
Lotus-weiss.png

hakkımızda

Lotus-weiss.png

Cem ÖZDEL - CV

Cem Özdel, deneyimli bir girişimci ve derin bir Alman kültürü bağı olan bir pazarlama uzmanıdır. Almanya'da 50 yıl yaşamış ve orada eğitimini tamamlamış, lise ve inşaat mühendisliği üzerine yoğunlaşan inşaat işletmeciliği alanında eğitim almıştır, bu da Avrupa düşünce tarzını benimsemesine yol açmıştır. Bu geçmiş sayesinde, Almanya ve diğer Avrupa ülkelerinden potansiyel müşterilerin gereksinimleri konusunda son derece bilgilidir. Eğitimini tamamladıktan sonra hemen kendi işini kurarak serbest çalışan bir moderatör olarak kariyerine başlamıştır. Bu faaliyetler, 1989 yılında bir pazarlama ajansı kurulmasına yol açmıştır. JIMMY OEZDEL MANAGEMENT ajansı hızla etkinlik pazarlamasında tanınmış müşterileri, TUI, ALLTOURS, MEDIA MARKT, SATURN, JAGUAR, BMW, PORSCHE, AUDI, MERCEDES, ECE ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ, COCA COLA gibi, kendine çekmeyi başarmıştır. 2000 yılından itibaren Cem Özdel, pazarlama faaliyetleri ve bölgesel ve uluslararası düzeyde satış ekiplerinin oluşturulması ve eğitimi gibi pazarlama faaliyetlerini genişletti. Ayrıca, çeşitli sektörlerde pazarlama kavramlarının oluşturulması ve uygulanmasıyla ilgili görevleri üstlenmiştir. Cem Özdel, 2005 yılında internet üzerinde video varlığının trendini fark etti. 2006 yılında, yüksek kaliteli gayrimenkul, yatlar, oteller ve restoranlar için satış videolarının üretimi ve pazarlaması için yaşam ve çalışma merkezini Mallorca'ya taşıdı. Ajansın tanınırlığı artıyor ve Almanya'dan giderek daha fazla iş talebi geliyor. 2008 yılının sonunda, ajansın tüm portföyüyle KD rezervasyonlarıyla geri dönüş gerçekleşti. Öneri pazarlaması etkili oluyor ve video pazarlaması ve çeşitli sektörlerde pazarlama kavramlarının oluşturulması ve uygulanması konusunda bir uzmanlık gelişiyor. Sonunda, Ekim 2012'de Akdeniz bölgesinde yaşamak ve çalışmak isteği ortaya çıktı. Kendisi ve eşi Kerstin Özdel, Türkiye'deki Alanya'ya taşındı. Bu noktadan itibaren, vizyoner girişimci, VISIONS OF LIFE | Group adlı pazarlama ajansıyla Alanya/Antalya bölgesindeki potansiyel müşterilere, Türkiye genelinde ve uluslararası düzeyde hizmet vermektedir. Cem Özdel, çeşitli sektörlerden şirketlere, müşterilerinden uygun bir yanıt alacak yeni medya ve pazarlama stratejilerine karşı modern ve açık bir temel tutum beklemektedir. Pazarlama ajansı, uzun yıllardır bu tür stratejilere ve çözümlere odaklanmış ve birçok şirketi başarılı bir şekilde ödüllere kadar takip etmiştir. Cem Özdel, müşterilerle doğrudan iletişim kurabilmektedir ve Almanca, Türkçe, İngilizce, Fransızca ve İspanyolca dillerini kullanmaktadır.

Cem ÖZDEL | your unique beauty

Şirket Sahibi / CEO

Lotus-weiss.png

Dr. Emel OĞUZ - CV 

Antalya’da doğan Dr. Emel Oğuz, çocukluk yıllarında insan gözlemleri yapmayı sevdi ve tiyatro sanatçısı olma hayalini kurdu. İlkokul ve ortaokul dönemlerinde psikoloji ve psikanalize ilgi duydu. Fen ve matematik alanında başarılı olmasına rağmen tıp fakültesine yönlendirildi ve insan organizmasının dengeyi hedefleyen yapısını keşfetti. Tıp eğitimi boyunca temel bilimleri derinlemesine öğrendi ve klinik eğitime geçiş yaparken semptomatik tedaviyi sorguladı. Cerrahi branşlara yönelerek çocuk cerrahisi alanında uzmanlaştı ve bu alanda çalışırken yaşamla ölüm arasındaki ince çizgiyi deneyimledi. Yenidoğanları ameliyat ederek yaşamlarını kurtarmak, insan bedeninin karmaşıklığını ve eksikliklerini anlamak onun için kutsal bir görevdi. Ayrıca, insanın neden bazı yeteneklerden yoksun doğabileceğini merak etti ve bu konuda çeşitli eğitimler aldı. Meslek hayatında farklı deneyimler edinen Dr. Emel Oğuz, özel bir hastanede çalışırken kaliteli bir sağlık hizmeti sunmanın önemini kavradı. Standartlar ve akreditasyon ilkeleriyle tanışarak, hastanecilik ve hasta takip süreçlerinin önemini anladı. Akademik kariyerine devam etmeyi düşünse de hayat onu farklı bir yola yönlendirdi ve Antalya'da eşiyle tanıştı. Mutlu bir aile kurarak çocukları dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Çocuk Cerrahisi A.B.D’da başlayan tıp doktorluğu kariyerine İzmir Özel Kent Hastanesi ve Antalya Medicalpark Hastanesi’nde devam etti, Yenidoğan Cerrahisi alanında çalıştığı 13 yılda 4.000’den fazla bebeği ameliyatla hayata kazandırdı. 5 yıl Hava ve Uzay Hekimliği alanında çalıştı ve Havacılık Tıp Merkezi yöneticiliği yaptı ve böylece havacılık tıbbı alanlarında uzmanlaştı. 2013 ‘den bu yana Frekans Tıbbı ve Magnetoterapi alanında çalışmalarına devam ediyor, bireysel wellbeing danışmanlığı yapıyor, Ruh Zihin Beden dengesi ve Fonksiyonel Beslenme üzerine kamplar, eğitimler ve seminerler düzenliyor. Bugün, MADRİD/ İspanya da ikamet ederek, sürdürülebilir sağlıklı yaşam danışmanlığı yapmakta ve toplumsal bilinçlenmeye yönelik projeler yürütmektedir.

EMEL-grey-BG_1x1.png

Proje Ortağı

Lotus-weiss.png

Kerstin ÖZDEL - CV

Kerstin Özdel: Yenilikçi Bir Yaklaşıma Sahip Vizyoner Öncü Kerstin Özdel'in büyüleyici dünyasına hoş geldiniz. Sınırları yeniden tanımlayan cesur ve vizyon sahibi bir kişilik olan Kerstin, Almanya kökenli olup 2012 yılından bu yana Türkiye'de evini ve iş tutkusunu bulmuştur. Perakende sektörü, gayrimenkul sektörü ve kendi çığır açan pazarlama ajansı VISIONS OF LIFE Group'ta edindiği etkileyici kariyer deneyimleriyle Kerstin, farklı sektörleri devrim yaratarak keşfetme ve yeni ufuklara açılma konusunda gerçek bir yetenektir. İş dünyasındaki etkileyici başarılarına ek olarak Kerstin, sertifikalı bir köpek eğitmeni olup Dog Training Turkey adlı kendi şirketini tutkuyla yönetmektedir. İnsan ve hayvanları bir araya getirme eşsiz yeteneğiyle inovasyonun ve empatinin el ele gidebileceğini göstermektedir. Kerstin Özdel yalnızca başarılı bir kariyeri değil, aynı zamanda WORK. LIFE. BALANCE. gibi sağlıklı bir yaşam tarzını ve kök salmış değerleri temsil etmektedir. Bu değerler onun DNA'sıdır ve işlerini gerçekleştirme ile kişisel refah arasındaki dengeyi arama konusunda onu motive etmektedir. Kendi hayatını tatmin edici bir şekilde dengeleyebilmenin, kariyer başarısı ve mutlu bir yaşamı uyumlu bir şekilde birleştirebileceğini kanıtlayan ilham verici bir öncüdür. Sürekli değişen bir dünyada Kerstin Özdel, inovasyon ve yaratıcılık konusunda yeni standartlar belirlemektedir. Hayal gücü ve ulaşılamazlara olan sarsılmaz inancıyla diğerlerini kendi hayallerini gerçekleştirmeye ve dünyayı yeni gözlerle görmeye teşvik etmektedir. Sınırları aşmaya ve geleceği şekillendirmeye hazır olan Kerstin Özdel, imkansızın olmadığını gösteren dönüştürücü bir güçtür. Sektör bilgisi, hayvan sevgisi ve denge arayışının eşsiz kombinasyonu onu gerçek anlamda vizyoner bir kişilik yapmaktadır. Kerstin Özdel ile geleceğe yönelik heyecan verici yolculuğunun bir parçası olmak için bugün kendisiyle iletişime geçin.

Kerstin Özdel | your unique beauty

Girişimci / Köpek eğitmeni

bottom of page